Page not found (404)

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.

Popular Articles

вершник

Звернення щодо демонстрації на території України фільму «Примарний вершник: дух помсти» іноземною, російською мовою.

Панове Невелдайн, Тейлор, Кейдж, ми є великими шанувальниками фільму «Примарний вершник», і саме тому така ситуація є дуже неприємною для нас. Адже перегляд «Примарного вершника» мовою, яку нам нав’язували у комуністичному СРСР, означатиме, що ми зраджуємо свою країну і свою культуру. Сподіваємось, що такі речі як патріотизм і громадянська позиція для Вас є такими ж близькими, як і для нас, і Ви підтримаєте нас в прагненні дивитись кіно рідною мовою.


Random Articles

images

Звернення науково-педагогічної громади України

Ми, освітяни і науковці України, не можемо стояти осторонь у надзвичайно складний для нашої Вітчизни час, коли гинуть люди і проливається кров, коли у протистоянні з цинізмом, жорстокістю і розгулом криміналу найвищою платою стає людське життя.


XnF}ÄA$0EJYԑƅoFQ+r%n䲻++jh?KҢ,Ʊۗ>T̙3{::N.~rzߝq=什&I4 7>s=lP09$RaQ\b!5'7NIHL!d˴k"S`7}g(MNV)u ;~^cޅ "RQgJpHQ+r;SݩԼW0C0[vmLȸ%QLbV:YH`8{,Zsr|9q/'W'cxr|~Њ ǧ?1XLTy&9 <fc*uU ڥEnf~0euMVS!ʵ]Jp&_;5(n/YL?o6k<7-)d]mu!z &.cCR{P[܈+ńqmaEUtL1B) Wn[Zk4Flt"-"@,X<ߐܬmZ|ۇ40Y."2cu7$BkW eM~I(Z[ ʨ@ΑV͊\)~$VmA*xw euRFL*_+֋$ƒ-<4|;'/;XŜ,^$ o9Q@OKOMUQ纙lrãKic>ž8^Fڸ@璤\(O⽦ /RJzx&+e9w{M"x.z+z{W<;5qt=ҽfV4>Q#uX1ߢfwlpI9ג!% 4vPZ }0 ﹍hwoGAtk1>}9Xr^_WeyLi"U72}F35>zn޼'utF̬j